GEEKLYZER; Influencer marketing’ in gerçek gücünü keşfettiren yapay zeka destekli big data platformudur. Tüm influencerların paylaşımlarını eksiksiz takip edebilmenin yanı sıra gelişmiş yapay zeka özellikleri sayesinde metinden, görselden ve sesten tanımlama yapabiliyor.

Selfweller; psikolojik ve duygusal sorunların çözümüne yönelik kişiye özel “sesli self terapi” seansları ve interaktif etkinlikler hazırlayan, kullanıcıların kendi kendine yardım deneyimini yaşamalarını amaçlayan yapay zeka destekli self terapi uygulamasıdır.

Görsentam; Tarımsal işletmelerin bitki korumaya yönelik doğru kararlar vermesine yardımcı olan ve çiftçiye akıllı danışmanlık sağlayan Görsentam, Tarımsal bir meteoroloji istasyonu ile araziden veri toplayan ve bu verileri yapay zekâ ile yorumlayarak tarımsal hastalık ve zararlı etmenlere karşı çiftçiye ne zaman ve hangi ilacı kullanması gerektiğini bildiriyor.

Move On; sürdürülebilir bir tarım için yapay zeka tabanlı teknolojiler geliştiren “elleri klavyede ayakları toprakta” çiftçi ve mühendislerden oluşan bir tarım teknolojileri girişimidir. Türkiye’de ilk ve tek traktörler için yapay zeka destekli otonom sürüş kitlerini tarım bulut platformu destekli geliştiren ekip, tarımın sürdürülebilir dijitalizasyonu için çalışmalarına devam ediyor.

Leadport; telefon görüşmeleri dahil olmak üzere tüm müşteri takip süreçlerini dijitalleştirerek, hem uzaktan çalışma ekiplerine kolaylık sağlıyor, hem de telefon görüşme kayıtlarının analizi sayesinde, başarılı sonuçlara nasıl ulaşıldığını net bir şekilde ortaya koyarak, satış analitiği ve veriye dayalı satışa ön ayak olarak şirketlerin gelirlerini arttırmalarına, büyümelerine yardımcı oluyor.

Varsapp, kişilerin ve markaların günlük eşyalarını güvenli bir şekilde kiraya vererek para kazanabileceği ve ihtiyaç duyulan eşyaların kiralanabileceği bir pazar yeridir.

Pazardan; adresinize yakın semt pazarlarında yer alan tezgahlardan taze sebze ve meyve siparişi vermenizi sağlayan bir pazar yeri uygulamasıdır.

Endüstri, tarım ve akıllı şehir uygulamaları için IoT tabanlı kablosuz donanımlar ve çözümler geliştiren Roltek Teknoloji 2014 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteği ile kurulmuştur. Ürün portföyünde 4G ve WiFi Router, Modem, Remote I/O, IoT Gateway ve kablosuz sensör donanımları olan Roltek, IoT Platformu sayesinde IoT uygulamaları için uçtan uca çözümler sunmaktadır. Geliştirdiği ürün ve hizmetler sayesinde özel sektör ve kamu kurum ve kuruluşlarında birçok referans edinmiş, ürünlerini yurtdışına ihraç eder hale gelmiştir.
Kurumsal şirketlerin kolay ve etkin bir şekilde işe alım yapmalarına ve adayların farklı bir iş başvurusu deneyimi yaşayabilmelerine imkan sağlayan SmartCV; işe alım ve eğitim sektöründe kurumların yeni nesil teknolojilere daha kolay ulaşmasını sağlamayı ve müşterilerinin başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.
Tedarik zinciri yönetiminin tüm süreçlerini bütüncül bir bakış açısıyla ele alan ve çözümler üreten SmartOpt, karmaşık ticaret sorunlarını geliştirdikleri yapay zeka, makine öğrenmesi ve optimizasyon teknolojileri sayesinde hızlı bir şekilde çözüyor. Farklı yazılım ve modellerle 1 haftada kurulabilen SmartOpt, model, algoritma ve kullanıcı ara yüz geliştirmesini de bütünüyle kendisi gerçekleştiriyor.

İşaret dilinde kelimelerin ek kavramının bulunmaması ve kelime dağarcığının dar olmasından dolayı işitme engelli bireylerin %50′ ye yakını okuduğunu anlamamaktadır. Web sitelerine entegre edilen Engelsiz Çeviri girişimi; işitme engelli bireylerin üzerine tıkladıkları cümleyi işaret diline çevirerek engelli bireylerin okuduklarını anlamalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş bir yazılım teknolojisidir. Böylece İşitme engelli bireyler Engelsiz Çeviri teknolojisi sayesinde bilgiye daha rahat ve hızlı erişebilmektedirler.

Hibrigen, Türkiye’nin moleküler biyoteknoloji alanında üretim yapan ilk yerli firmasıdır. Çeşitli klinik ve araştırma laboratuvarlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın “Teknogirişim Sermayesi Desteği” ile kurulmuş yenilikçi bir firmadır. Ürünlerin tasarım, üretim ve validasyonu %100 yerli Hibrigen tarafından yapılmaktadır. Hibrigen tıbbi cihazları; ISO9001:2015 ve EN ISO13485:2016 kalite yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir. Hibrigen’in öncelikli amacı; bilimsel araştırmalar için profesyonel ve yüksek kalitede ürün sağlamaktır.

Abonesepeti, aboneliklerinizi başlatma, yönetme, sonlandırma ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan bir abonelik yönetim uygulaması olup, ilk hizmet başlangıcından abonelik iptal sürecine kadar tüm abonelik sorunlarına çözüm üreterek tüketicinin zamandan ve paradan tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Youthall, şirketlerin en iyi yetenekler ile dijitalde bir araya gelerek marka bilinirliği artırmasını sağlayan işveren markası ve genç yetenek kazanımı platformudur. Genç yetenekler geleceklerini şekillendirirken herhangi bir referansa gerek duymadan iş ve staj ilanlarına başvurabilir, kariyer etkinliklerine katılabilir, indirim fırsatlarından yararlanabilir ve eğitimler ile kendilerini geliştirebilirler. Böylece şirketlerin aradıkları yetenekler olarak başvurularda bir adım öne çıkarlar. Şirketler de işveren markası bilinirliğini artırıp, kültürünü ve hikayesini anlatarak aradığı yetenekleri şirketlerine kazandır. Sunduğumuz akıllı şirket-aday eşleştirmesi (Smart Match), video mülakat çözümleri (HRMaxx), ilan-aday uyumluluk otomizasyonu ve aday takip sistemi (Pipeline-ATS) gibi çözümler ile şirketlerin işe alım süreçlerini en minimum süreye çekip başka platformlara ihtiyaç duymadan uçtan uca işe alım süreçlerini yönetebilmelerine olanak sağlamaktayız.